0850 840 68 28
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
EMS Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

 

Firmamız, ofset baskılı kutular ve oluklu mukavva alanında faaliyet göstermektedir.  Her sektöre göre ürettiğimiz ürünlerle, müşterilerimizin mallarının zarar görmeden en doğru biçimde taşınmasını sağlıyoruz.

Piyasadaki koli ve kutu ihtiyacını karşılamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına her gün daha çok çalışmaktayız. Piyasadaki değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olmakta ve müşterilerimize en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Rekabet oranının yüksek olduğu ambalaj sektöründe ilerleyebilmenin zor olduğununun bilincindeyiz, bu sebeple her geçen gün kendimizi yeniliyor, ürün çeşitliliğini arttırıyor, hizmet ve ürün kalitesini geliştiriyoruz. Firmamız müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti verebilmek , firmamızın temel amacıdır.

Misyonumuz

  • Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma prensibi
  • Teknolojik yenilikler çerçevesinde devamlılık ve gelişme
  • Fiyat-Kalite Endeksi bakımından en tercih edilebilir firmalar arasında olmak
  • Müşteri memnuniyetini esas alarak ambalaj sektöründe öncü olmak

Vizyonumuz

EMS Ambalaj, çalışanları ile birlikte adaletli bir iş ortamında, evrensel kalite ve standartlarda teknolojik yeniliklerden esinlenerek aynı zamanda doğaya saygı çerçevesinde kaliteli ve erişilebilir ürün ve hizmet sunmayı amaçlar. Ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Fabrika Görselleri :